Imprezy firmowe, integracyjne, szkolenia

Lotnisko położone jest zaledwie 4km od granic Wrocławia i obwodnicy A8 oraz dróg S8,S5. Perfekcyjne miejsce na piknik firmowy, imprezę integracyjną, czy też na organizację szkolenia wszystko połączone z atrakcjami lotniczymi sprawi, że będzie to najlepsze spotkanie, które zostanie zapamiętane przez uczestników na lata.

Umożliwiamy organizację wydarzeń takich jak: urodziny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, aby uatrakcyjnić wydarzenie jest możliwość skorzystania z oferty lotu widokowego samolotem, bądź szybowcem. Jest to świetna okazja do przeżycia niezapomnianych chwil w powietrzu.

Imprezy okolicznościowe

Wyjątkowa przestrzeń:

Szukasz nietypowego miejsca na sesje zdjęciową, nakręcenie filmu, serialu czy teledysku? – Lotnisko to jest coś!  Oryginalny plener ślubny. Awionetki, śmigła, skrzydła, a do tego zachód słońca czyż można wyobrazić sobie bardziej romantyczną scenerię do zdjęć ślubnych czy też kadrów filmowych?

Chcesz, aby Twoja reklama zwróciła na siebie uwagę jak największej ilości osób? Mamy rozwiązanie: samolot holujący dowolny napis – np. nazwę Twojej Firmy/eventu! Drugą z możliwości jest umiejscowienie na lotnisku reklamy outdoorowej. Wielkoformatowa reklama zewnętrzna to gwarancja większej rozpoznawalności Twoich produktów i usług.

Reklama:

Wynajem terenu:

Jako Aeroklub Wrocławski posiadamy około 83 h użytkowanej powierzchni. Co daje nam możliwość organizowania wydarzeń o charakterze sportowym, artystycznym, kulturalnym, rekreacyjnym. Może to być np. koncert, spektakl teatralny, zawody sportowe, festiwal, pokaz filmowy, wystawa aut, motocykli.

Kontakt

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, dopasowując ofertę do potrzeb i wytycznych Klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy i zapytań o szczegółową ofertę.

Mateusz Uciechowski
Dyrektor Aeroklubu Wrocławskiego