Aviation English

Ukończyłeś szkolenie stając się dumnym posiadaczem licencji PPL(A) i zastanawiasz się co dalej? Lubisz podróżować i marzysz o lotach zagranicznych? Dobrze trafiłeś!

Uprawnienie już od 999 PLN (dla członków Aeroklubu Wrocławskiego zniżka 50 zł)!

Aviation English 2.0 to nasz flagowy kurs języka angielskiego lotniczego ICAO stworzony z pasją specjalnie dla pilotów.

Czym się wyróżnia?

1. 16h zajęć na żywo (dołącz zdalnie lub stacjonarnie)
  2. nacisk na aspekty praktyczne (frazeologia, konwersacje z praktykami, a także native speakerzy oraz piloci liniowi)
  3. podpowiadamy jak się uczyć (doświadczona kadra akademicka)
  4. materiały i przyjazna atmosfera GRATIS (podstawa efektywnej nauki)
  5. bezpłatny dostęp do autorskiej aplikacji, dzięki której szybciej przyswoisz materiał
  6. zniżka 5% na flyCAMP, tj. opcjonalne wypady zagraniczne w celu sprawdzenia się w praktyce
  7. egzamin w cenie (honorowany przez ULC)

Termin zajęć ustalany jest z kursantami. Szkolimy przez cały rok!

Cena: 1999 PLN (dla członków Aeroklubu Wrocławskiego 1799 zł)
Możliwość rozłożenia płatności na raty.

Wymagania:
– licencja SPL/PPL(A) lub inna, do której można wpisać uprawnienie

Jak się zapisać?
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na teoria@aeroklub.wroc.pl.

Oferujemy również standardowy kurs Aviation English 1.0 również z egzaminem, ale bez native speakerów, aplikacji i w mniejszym wymiarze godzin.

Cena: 1599 PLN (dla członków Aeroklubu Wrocławskiego 1499 PLN)

Dla osób z doświadczeniem językowym i samouków proponujemy sam egzamin. Kończy Ci się ważność uprawnień? Jesteś zainteresowany przedłużeniem? Napisz do nas!

Cena: 999 PLN (dla członków Aeroklubu Wrocławskiego zniżka 50 PLN)