Nowy Rok? Tradycyjnie w powietrzu.

Dnia 1. stycznia tradycja licząca sobie ponad 30 lat została podtrzymana! Grupa kilkunastu najwytrwalszych tj. totalnie trzeźwych osób, postanowiła uczcić początek Nowego Roku 2023 symbolicznymi lotami szybowcowymi i samolotowymi.

Nie zabrakło noworocznych życzeń oraz słodkiego poczęstunku. Tym razem nie strzeliła lina, a krzesło. Wystarczyło tylko zapytać: „Polecisz ze mną?”. I polecieli.

Wszystkim naszym uczniom, członkom i sympatykom Aeroklubu Wrocławskiego życzymy samych sukcesów w 2023! Celujcie wysoko.
Oby Wasze plany i marzenia nabrały tempa niczym startujący samolot/szybowiec. A jeśli możemy Wam pomóc w ich realizacji, będzie to dla nas zaszczyt i czysta satysfakcja.

Latamy z pasją. W każdych warunkach. Przez cały rok. Dołącz do nas!

Największy nawijacz w przestworzach
Zdolny i zdolniejszy przed pierwszym startem w Nowy Rok 2023
Z pieśnią na ustach pewnym krokiem po szybowiec
Grono komentatorskie ze stoickim spokojem obserwuje lądujący szybowiec
Prosta szybowcowy
Szybowcem czy samolotem? Ty wybierasz. Zapraszamy do naszego sklepu!
Aeroklub Wrocławski jest świetnie skomunikowany – każdy może łatwo dojechać (i wrócić)