Spadochronowe Mistrzostwa Świata z patronatem Pani Marszałek Iwony Krawczyk

W lipcu 2018 będziemy organizatorem 7. FAI World Canopy Piloting Chamionships.
To gigantyczny wysiłek organizacyjny i finansowy, a przy tym wielkie wyróżnienie dla Polski, Dolnego Śląska i naszego Aeroklubu, szczególnie, że impreza spadochronowa tej rangi odbędzie się w Polsce po raz pierwszy w historii.
Tym większą radością napawa nas fakt, że nadchodzące Mistrzostwa Świata objęła honorowym patronatem Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Pani Iwona Krawczyk.

O tym, że impreza odbędzie się pod dobrymi skrzydłami przypominać będzie dedykowana wkładka w kalendarzu na rok 2018, który wydany został przez Aeroklub Wrocławski. Specjalnie pod choinkę dostarczył nam je Święty Mikołaj.
Bezpłatne egzemplarze przygotowane dla członów Aeroklubu Wrocławskiego są do odbioru u dyrektora.