Piknik na Lotnisku 26-27.08.2017

Szukasz pomysłu na ostatni weekend wakacji ?
Właśnie dla Ciebie jest Piknik na Lotnisku w Szymanowie !
Przez cały weekend od 11:00 do 18:00 bawimy się w Aeroklubie Wrocławskim.

Na niebie zobaczymy m.in. loty samolotowe i akrobacje szybowcowe.

Dzięki specjalnemu urządzeniu VR The Knights of Unity, zobaczysz jak wygląda akrobacja z perspektywy pilota.
BEZPŁATNIE

Przez cały weekend można przelecieć się szybowcem, samolotem, lub umówić się na skok ze spadochronem.

Na ziemi znajdziesz stoisko z modelami, oraz wystawę sprzętu użytkowanego przez Aeroklub.
Zobacz jak wyglądają nasze najnowsze samoloty.

WSTĘP WOLNY !

Na najmłodszych czekają animatorzy, malowanie buziek, puszczanie balonów, gry i zabawy…
oraz zjeżdżalnie, trampoliny i dmuchane zamki.

WSZYSTKO ZA DARMO.

Przez cały dzień będzie można sprawdzić ile miejsca jest w koszu prawdziwego balonu,

zaś wieczorem w ciszy wzbić się w powietrze i podziwiać zachód słońca nad Wrocławiem.
WYŁĄCZNIE podczas Pikniku można zdobyć jedno z 5 WYJĄTKOWYCH ZAPROSZEŃ na lot samolotem z uczestnikami Rajdowych Mistrzostw Polski, które już we wrześniu rozgrywane będą na naszym lotnisku.
Lotnisko znajduje się tuż przy północnej granicy miasta – w Szymanowie – zaledwie 10 km od Rynku w kierunku na Trzebnicę.
To jedynie kilkanaście minut jazdy samochodem, który zostawisz na BEZPŁATNYM parkingu przy lotnisku.

Poznaj nowe miejsce na relaks i wypoczynek.
Wyskocz z miasta i odleć z nami