Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Aeroklubu Wrocławskiego – 11.11.2023

Uchwała 41/XXII/2023

Zarząd Aeroklubu Wrocławskiego zwołuje Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Aeroklubu Wrocławskiego w dniu 11.11.2023 r. (sobota) o godzinie 09:00 (I termin) lub 10:00 (II termin) w sali wykładowej Aeroklubu Wrocławskiego z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków Aeroklubu Wrocławskiego.
  2. Wybór Przewodniczącego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków Aeroklubu Wrocławskiego i Sekretarza zebrania.
  3. Wybór Komisji Skrutacyjnej, Komisji Wyborczej oraz Komisji Uchwał.
  4. Ustalenie liczby głosujących, których obecność jest wymagana do podejmowania uchwał.
  5. Przyjęcie porządku obrad.
  6. Zgłaszanie kandydatów do Komisji Rewizyjnej Aeroklubu Wrocławskiego.
  7. Prezentacja kandydatów.
  8. Wybory do Komisji Rewizyjnej Aeroklubu Wrocławskiego.
  9. Ogłoszenie wyników.
  10. Głosowanie w przedmiocie podjęcia uchwały o zatwierdzenie uzupełnionego składu Komisji Rewizyjnej.
  11. Przedstawienie propozycji zmiany wysokości i zasad opłacania składek członkowskich.
  12. Głosowanie w przedmiocie podjęcia uchwały o zatwierdzenie wysokości i zasad opłacania składek członkowskich.
  13. Podsumowanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków Aeroklubu Wrocławskiego.
  14. Zamknięcie obrad Aeroklubu Wrocławskiego.